Alternatif Bank, yenilikçi ürünü VOV Hesap ile sunduğu avantajları, tüzel bankacılık müşterilerinin de kullanımına sunarak her gün kazandırmaya devam ediyor.

Alternatif Bank’ın vadesiz hesabın esnekliğiyle vadelinin getirisini birleştirdiği ürünü VOV Hesap, artık ‘VOV Tüzel Hesap’ ismiyle kurumların da hizmetinde. Banka, şirket mevduatlarını avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirmek isteyen kurumlara sunduğu VOV Tüzel Hesap ile her gün kazanma fırsatı sunuyor.

Tüzel müşterilere özel, günlük vadesiz, gece vadeli mevduat olarak çalışan VOV Tüzel Hesap, Alternatif Bank’ın tüzel segmentteki müşterileri için stratejik olarak tasarlandı. İlk 90 gün boyunca avantajlı hoş geldin faiz oranı sunan VOV Tüzel Hesap, bu süre tamamlansa bile Banka’nın sunduğu ek hizmet ve ürünleri kullanan müşterilerine hoş geldin faiz oranı vermeye devam ediyor. TL, USD ve EURO cinsinden de açılabilen VOV Tüzel Hesap, hafta sonu ve tatil günlerinde de günlük faiz kazandırıyor. Havale/EFT, otomatik ödeme işlemlerinin gerçekleştirilebildiği VOV Tüzel Hesap’tan, kredi, KMH ve kredi kartı ödemeleri de yapılabiliyor.

“Üstün dijital deneyimle Türkiye'nin en verimli bankası olmayı hedefliyoruz”
VOV Tüzel Hesabın sunduğu faydalarla ilgili konuşan Alternatif Bank Genel Müdürü Ozan Kırmızı, “Kurumsal ve Ticari bankacılıktaki güçlü konumumuzu müşterilerimize sunduğumuz yeni ürünümüz VOV Tüzel Hesap ile pekiştirmeyi hedefliyoruz. Bu ürün, bilançomuzda çeşitliliği artırarak müşteri portföyümüzü genişletmemize olanak tanıyacak. Sektörümüzde “Dijitalleşme” genelde bireysel müşterilere yönelik çözümler için düşünülüyor olsa da, Alternatif Bank olarak biz dijitalleşme çalışmalarımızı tüm müşteri segmentlerine bütünsel bir şekilde uygulamayı amaçlıyoruz. Bu alanda yaptığımız yatırımlar ve geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerle, ‘Üstün dijital deneyimle Türkiye'nin en verimli bankası olma’ stratejimize uygun hareket etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI F İSTANBUL’UN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI F İSTANBUL’UN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

1718372013 Burcu Yangaz

Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Alternatif Bank Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Burcu Yangaz, “Alternatif Bank olarak 32 yılı aşkın süredir terzi işi bir yaklaşımla tüzel müşterilerimizin bankacılık ihtiyaçlarına göre şekillenen ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu kapsamda, kurumlara yönelik geliştirdiğimiz özel ürünümüz VOV Tüzel Hesap, bu yaklaşımımıza güzel bir örnek oluşturuyor. Vadesiz mevduatın esnekliği ile vadeli mevduatın getirisini aynı anda sunan VOV Tüzel Hesap’la müşterilerimizin nakit varlıklarını esnek ve de kazançlı şekilde yönetmelerine imkan tanıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve yenilikçi ürünlerimizle tüzel müşterilerimiz için değer yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Editör: Orhan Dörter